header

تاریخچه و ماموریت:

در روزگاری که شرکتهای بزرگ و کوچک و برندهای پرآوازه یا گمنام برای کسب منافع بیشتر و بهره مندی از سهم بزرگتری از بازار یا دستیابی به قیمتهایی پایین تر، اقدام به تولید محصولاتی در کشورهای ثالث با کیفیتی پایین تر از آنچه از نام و سوابقشان انتظار می رود می نمایند، شرکت سپاهان الکتریک جهانگیر بر اساس ارزش خدشه ناپذیر "اصالت و کیفیت"، پیوسته به توسعه فعالیت و کسب مشتریان وفادار و هوادار می پردازد.

این شرکت بعنوان یک شخصیت حقوقی برپایه تجارب، اعتبار و تلاشهای خستگی ناپذیر اشخاص حقیقی خانواده جابرانصاری تاسیس شده است. تلاشهایی که طی قریب به نیم قرن گذشته، از نسلی به نسل دیگر، چراغ راه توسعه و ارائه خدمات متنوع و با کیفیت تر به مشتریان شده است.

گرایش بازار و خواسته های مشتریان به حرکت از شیوه های سنتی به مدرن، درک نیازهای فعالان صنعتی و اقتصادی امروز، تغییر سلیقه و دیدگاه مصرف کنندگان و بسیاری عوامل دیگر، لزوم شکل گیری شخصیت حقوقی سپاهان الکتریک جهانگیر را در دستورکار بنیانگذاران آن قرار داد تا توان، دانش و اعتبار عظیم خود را در جهت بهبود خدمت رسانی و مشتری مداری با هویتی تازه اما مشی اصیل، قدمت دار و مقبول به کار گیرند و ترجمان تازه ای از تعهد، مشتری مداری، خدمت و انصاف بر اساس ارزش سازمانی "اصالت و کیفیت" به جامعه هدف ارائه نمایند.

پرسنل و خدمات:

این شرکت با برخورداری از تیم مدیریتی قوی و با توجه به شرح مسئولیت و وظایف خود، در نهایت هماهنگی با یکدیگر و با بهره گیری از نیروهای متخصص که غالبا" افراد تحصیلکرده در گرایشهای مختلف برق، کامپیوتر، IT، صنایع، مدیریت، بازرگانی و ... هستند به ارائه خدمات هرچه دقیق تر و سریعتر به مشتریان بالقوه و بالفعل شرکت می پردازند.

پرسنل شرکت سپاهان الکتریک جهانگیر در تمامی مراحل نیاز سنجی، مشاوره، انتخاب، تامین و فروش، راه اندازی، پشتیبانی، خدمات پس از فروش و آموزش در کنار مراجعین بوده تا رضایت و آرامش خاطر مشتریانی که مستقیما" از این مجموعه خریداری می نمایند یا نیازهای خود را از طریق نمایندگان فروش سپاهان الکتریک تامین می نمایند، حاصل گردد.

جایگاه سپاهان الکتریک:

برق، الکترونیک، کنترل، اتوماسیون، حفاظت، ابزار دقیق، روشنایی و ... تکنولوژیهای پویا، حساس و لازمه پیشرفت تمامی جوامع هستند. تنوع، کارایی و کیفیت محصولات ارائه شده از هریک از شاخه های ذکر شده بر روند تولید، ارائه خدمات و کیفیت زندگی افراد تاثیر گذار است. لذا سپاهان الکتریک بعنوان برندی قابل اطمینان در صنعت برق با دقت در انتخاب همکاران و تامین کنندگان خود، کالایی مطمئن به شما عرضه می دارد که حتی نیازی به نگهداری قطعه یدکی آن را نداشته باشید:

 • شرکت منکس آلمان MENNEKES Elektrotechnik GmbH & Co. KG
  تولید کننده پیشتاز نر و ماده های برق صنعتی، تابلوهای برق آماده، نر و ماده های ضد انفجار
  قدمت: بیش از ۸۰ سال
  محل کارخانه: Kirchhundem آلمان
 • شرکت ابوبترمن آلمان OBO Bettermann GmbH & Co. KG
  تولید کننده انواع سرج ارستر، برقگیر، صاعقه گیر و لوازم ارتینگ، جعبه تقسیم، تابلو، اتصالات و ملزومات سیم کشی، سیستمهای ساختاریافته کابلکشی دفنی (جعبه پریز کف خواب و ترانکینگ)، سینی و نردبان کابل، کلید و پریز های ماژولار، داکت و کانال، دودبند و آتش بند
  قدمت: بیش از 11۰ سال
  محل کارخانه ها: Menden آلمان و Bugyi، مجارستان
 • شرکت بی دی سنسورز آلمانBD Sensors GmbH
  تولید کننده تجهیزات سنجش و کنترل فشار و اندازه گیری سطح (ترانسمیتر و ترانسدیوسر فشار)
  قدمت: بیش از 2۰ سال
  محل کارخانه: Thierstein آلمان
 • شرکت تله هاسه اتریش Tele Haase Steuergeraete Ges.m.b.H
  تولید کننده رله های کنترلی (کنترل فاز، کنترل ولتاژ، کنترل جریان، کنترل دما، کنترل فرکانس و ...) تایمرهای الکترونیکی، ساعت شمار، زله های سوئیچینگ، سافت استارتر، ترمز الکتریکی و ...
  قدمت: بیش از 5۰ سال
  محل کارخانه: Wien، اتریش
 • شرکت هنسل آلمان Gustav HENSEL GmbH & Co. KG
  تولید کننده انواع جعبه تقسیم، تابلو فیوز، تابلو توزیع ماژولار پلاستیکی ضدآب و غبار و ضد انفجار
  قدمت: بیش از 85 سال
  محل کارخانه: Lennestadt، آلمان
 • شرکت لومل لهستان، Lumel S.A.
  تولیدکننده نمایشگرها و لوزام اندازه گیری آنالوگ و دیجیتال، انواع کنترلر، مبدل، ترانسدیوسر، سنسور، دیتالاگر و ثبات، رکوردر، HMI
  قدمت: بیش از 60 سال
  محل کارخانه ها: Zielona Gora، لهستان و

مشتریان:

تمامی بخشهای صنعتی، کشاورزی، خدماتی، پزشکی، نظامی، هوا فضا، نیروگاهی، نفت و گاز و پتروشیمی، کشتیرانی، غذایی، مخابراتی و اطلاعاتی، حمل و نقل هوایی، دریایی، ریلی و زمینی، ساختمانی و عمرانی، خودرویی، شیمیایی، انرژی های نو و تجدید پذیر و ... از مشتریان سپاهان الکتریک می باشند. برای آشنایی با ایشان و پروژه هایشان به رزومه / رفرنس سپاهان الکتریک مراجعه نمایید.

footer